Sesalec rovus-thop shop

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

tema odprta - 25. apr 2008 23:23 | ogledi: 3.951 | odgovori: 13

Lepo prosim, če mi lahko kdo izmed vas svetuje in pove kaj o tem sesalcu.Sem težki asmatik in razmišljam o nakupu.Ali ima kdo izkušnje z njemu.Ker ste tukaj pohvale vredne z nasveti v vsemu,bi bila hvaležna z odgovori....LP..

selvi

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

26. apr 2008 6:39

Pred približno dvema letoma sem kupila rovus in takrat sem bila zelo zadovoljna. Sedaj pa dela vedno slabše, saj še sesa, a ne več kot prej. To me moti. Drugače je pa vredu in je vreden svojega denarja. Jaz sem ga naročila preko Tv in zraven brezplačno dobila še ročni sesale. Ta pa je noro dober. Sicer ropotavnik, sesa pa kot nor.

posavec  

član od: 23.12.2007

sporočila: 71

26. apr 2008 8:01

Živjo, če si asmatik - alergik, ti zelo priporočam tole :http://www.primoloco.si/index.php?TASK=show_product&_ , je malce drag a 100% preverjeno pomaga blažiti simptome alergije - astme. Pri nas že " laufa" štiri leta noč in dan in se super obnese. Pozimi, ko je suh zrak ( vlaži - čisti zrak), spomladi in poleti pa, ko je zunaj vse polno alergenov čisti zrak v stanovanju. lep dan še naprej, posavec Sporočilo je spremenil(a) posavec dne 26. apr 2008 08:16:44

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

26. apr 2008 8:22

Mi imamo že drugega rovusa. Kaj svetujem-ne kupuj ga.

Ne verjemi reklami. Prvi, ki smo ga naročili, je točil spodaj pri hepa filtru in smrdelo je fulllll po prahu in po psu (takrat smo imeli psa v stanovanju) pa tudi močan ni ne vem kako. Potem pa smo ga posodili in nečak ga je polil z eteričnim oljem, ki ga dobiš zraven. Razžrlo je celo plastiko in cev, ker smo to opazili šele drugi dan. Ročaj je kar ostal v roki.

Ok, kupili so nam novega, ampak tudi ta toči...... Skratka ista jajca kot prvi.

Rajši kupi kakega delfina ali batagel to se pa res splača.

lp Saša

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

26. apr 2008 9:36

Najljepša hvala za vaš odgovor in nasvet.Saj veste reklamira se danes vse mogoče,uspeh,učinek kvaliteta saj veste kako to gre.Naivni potrošniki pa praznimo denarnice.Zato ste na Kulso pohvale vredni,direktni ,odkriti in pripravljeni svetovati.....Hvala še enkrat...LP.... selvi

posavec  

član od: 23.12.2007

sporočila: 71

26. apr 2008 9:54

Selvi, jaz sicer ne poznam sesalnika, ki ga omenjaš, mi uporabljamo tale dva pripomočka v boju z alergijo in jih tudi toplo priporočam tebi in ostalim, kateri imajo podobne težave http://www.moj-album.com/uredi/posavec/11853 Svetujem ti, da vložiš kakšen evro več, in si kupiš sesalec, ki ni samo lep na izgled ampak, da je predsvem funkcionalen, kvaliteten in preverjen s strani potrošnov ter ne pušča nazaj v zrak vse tisto, kar posesaš. Lep dan še naprej, posavec

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

26. apr 2008 15:50

Saj problem je v tem da skozi filter, umazanija,prah uhajajo.Tale rovus pa ima vodni filter in kao vsa umazanija ostane v vodi.Hvala na vašem odpisu,,prosim pa če mi lahko poveste kje se dobi tale kot ga prikazujete,zelo bi bila hvaležna......Rabim nekaj za res učinkovitega,pa če oštejem nekoliko več.Prejšnji teden je bilo tako hudo da sem bila priklopljena na kisik,pumpice in olajševalec niso pomagali....Še enkrat hvala v naprej...LP.. selvi

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

26. apr 2008 17:22

Pri nas imamo rovus,ker je mož asmatik ,samo ne tako hudi ,kot je pri tebi selvi,pumpico uprablja ,ko je prehlajen,Je pa na mnogo reči alergičen in ima tablete ,ki mu zelo pomagajo.Ravno zaradi tega sva se odločila za rovus ,pa še cenovno ugoden je bil.Ima pa svoje muhe,ker je cev vlažna se rado zabaše,filter je tudi treba večkrat spucat in oprat...zaenkrat sva zadovoljna ,večinoma sesa mož in nima problemov.Pei tvojih problemih ,bi se jaz tudi odločila za kaj boljšega ,čeprav dražjega...reklamam ni vse zaverjet ,posebno v šop topu..... lp goga

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

26. apr 2008 19:18

Vlažilec in čistilec zraka imam že eno leto,saj je dober.Sam kaj naj če nimam takega sesalca,pri sesanju kot večina izpihava ven nevidni prah ki ga moja pluča zelo,zelo hitro vidijo.Zelo lepo mi pomagate pri odločitvi in nasveti,kar zelo spoštujem...Več glav več ve...Lep pozdrav... selvi

posavec  

član od: 23.12.2007

sporočila: 71

26. apr 2008 20:09

Selvi, tudi najboljši sesalec ne dela čudežev, sigurno pa povzroča manj težav kot manj kvalitetni. Prvo pravilo pri alergični astmi je, da se probaš čim bolj izogibat alergenov in jih delno, najboljše pa v celoti odstraniš iz stanovanja. Najkvalitetnejši sesalec pa je sigurno takšen , da vse preproge, oblaznjeno pohištvo pomečeš ven iz stanovanja ( zamenjaš z umetnim usnjem ali pravim usnjem) in pa postelnjino zaščitiš pred pršicami, ter jo tedensko pereš ( če je pršica vzrok, vsaj 60 stopinj ). Tla brišeš dnevno z mokro cunjo ( sigurno veliko bolši efekt kot sesalec ), - najcenejša in najbolša varjanta je pač ta, vsaj pri nas deluje . Jaz sem pustil samo en tepih v dnevni sobi, vse ostale sem vrgel ven. Kar se tiče sesalca, ki ga jaz uporabljam se imenuje KIRBY G 6 ( je pa že boljši na trgu G 7 ), cena pa je čez 2.000 evrov z vso opremo. Dela na suho ali mokro čiščenje in še in še. Lep dan še naprej, posavec

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

26. apr 2008 22:32

Ja saj vem,preprog nimam tla pa res čistim z mokro cunjo.Pri meni je astma tako bi rekla čudaška,alergična astma pa bronhialna.Alergična sem na vse hlape,vonjave vsa čistila,,pa še dodatno alergična na nikljev sulfat,kobaltov klorid,tioram mix tega paje v gospodinjstvu veliko.Po nasvetu zdravnika pa oprano posteljnino dam v zmrzovalno omaro za 15-20min,da uniči vse pršice ,mikrobe...posavec hvala da ste si vzeli časa za moj problem in pomoč....Za tale sesalec pa se bom sigurno pozanimala.HVALA še enkrat pa lep pozdrav... selvi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti